Kayseri Develi Haber Merkezi

Atatürk öğrencileri, Yahyalı Belediye Başkanı’nı ziyaret etti!

Atatürk öğrencileri, Yahyalı Belediye Başkanı’nı ziyaret etti!
30 Aralık 2016 - 10:37

Yahyalı Atatürk Ortaokulu öğrencilerii, öğretmenleri ile birlikte Avrupa Birliği projeleri kapsamında bir çalışma başlattı. Öğrenmek için Heyecanlanan Öğrenciler adlı proje üzerinde çalışa öğrenciler, destek ve tanıtım için Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’ü ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Yahyalı Belediyesi’nden şu şekilde açıklama yapıldı:

Atatürk Ortaokulu Öğretmen ve Öğrencileri Belediye Başkanımız Esat Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette proje ekibi ” Öğrenmek için Heyecanlanan Öğrenciler” adlı Avrupa Birliği projesinin tamamlandığını proje kapsamında yurt dışı gezilerini, Eğitimdeki kalitelerini daha da artırmak için yaptıkları araştırmaları anlattılar.

Başkan Öztürk;”Yahyalımızın başarı sıralamasında en yüksek kurumlarından Atatürk Ortaokulunun yaptığı bu projenin sonuçlarının öncelikle kurum üzerinde ve aynı zamanda Yahyalımızda ki diğer kurumların dünya standartlarında düşünen gelişen ve değişen kurumlara dönüşeceği yeniliklere açık vizyon ve misyonlarını geliştirerek bölgede eğitim ve öğretim alanında örnek kurumlar olacağına yürekten inanıyorum ve bu tür projelerin yapılmasında her daim Yahyalı Belediyesi olarak destek vereceğimizi bildirir sizleri tamamlamış olduğunuz projeden dolayı kutlarım” dedi