Kayseri Develi Haber Merkezi

Develi’de Hakimin nikahını Belediye Başkanı kıydı!

Develi’de Hakimin nikahını Belediye Başkanı kıydı!
28 Ocak 2017 - 20:11

Develi’nin yeni hakimlerinden Serap Çıtlak, bugün kıyılan nikahla dünya evine girdi. Hakime Çıtlak’ın nikahını Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar kıydı.

Develi’ye 2 ay önce atanarak görevine başlayan Develi Adliyesi hakimlerinden Sera Çıtlak, Eren Bacak ile yuva kurdu. Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu olduğu öğrenilen Eren Bacak ile evlenen Çıtlak’ın nikahını Başkan Cabbar kıyarken; nikah şahitliğini de Develi Kaymakamı Murat Duru yaptı.

Develi Hakimi Serap Çıtlak Bacak’ın nikahı, Başkan Cabbarı’ın da 2017 yılında kıydığı ilk nikah oldu.

Nikah törenleriyle ilgili Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar kendi sayfalarından paylaşımlarda bulunarak tebrik ettiler. Kaymakam Duru yaptığı paylaşımda: “Develimize 2 ay önce atanan Karadeniz’in(Giresunlu) kızı Hakime Serap ÇITLAK ile Türk Silahlı Kuvvetleri mesubu Eren Bacak kardeşlerimizin nikah törenine katılarak mutluluklarını paylaştık. Nikah şahitliğini yaptığımız Serap ve Eren kardeşlerimize gönülden her iki cihanda saadetler ve mutluluklar diledik” derken; Başkan Cabbar şu şekilde paylaşımda bulundu:

“İlçemizde hâkimlik yapan Serap Çıtlak, Eren Bacak ile evlenerek, bir ömür mutluluğa evet dedi. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar’ın 2017 yılında kıydığı ilk nikah olan Serap-Eren çiftinin nikah şahitliğini ise Develi Kaymakamı Murat Duru yaptı. İki aile yakınlarının yanı sıra mesai arkadaşlarının da katıldığı merasim sonunda Kaymakam Duru ve Başkan Cabbar aileleri ve yeni evli çiftleri tebrik ederek, ömür boyu mutluluk dilediler.”