Kayseri Develi Haber Merkezi

Develili Başkan, memleketine geldi!

Develili Başkan, memleketine geldi!
13 Aralık 2018 - 20:04

Melikgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan adayı  Memduh Büyükkılıç, Develi’de hemşerileriyle bir araya geldi.

Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, AK Parti İlçe Başkanı Osman Turan, AK Parti İlçe teşkilatı ve Develililer tarafından Belediye İş Merkezi binası önünde karşılanan Büyükkılıç gösterilen ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.

AK Parti İlçe Binasında yapılan programın açılış konuşmasını yapan Başkan Cabbar “Büyükşehrimize içimizden çıkmış, Develimizin yetiştirdiği büyüğümüz, ağabeyimiz Memduh Başkanımızın aday gösterilmesi bizleri gururlandırmıştır. İnşallah elimizden gelen desteğin daha da fazlasını göstererek Memduh Başkanımızı rekor oyla Büyükşehir Belediye Başkanı yapacağız” dedi.

“Her ne kadar AK Parti’den belediye başkan adayı isem de ayrıştırmadan, dışlamadan, ötekileştirmeden tüm kardeşlerimizle birlikte, siyasi kaygı ve siyasi parti farkı gözetmeden bu şehrin yükünü omuzlamak için yola çıktık. İnşallah el ele, her türlü kurum ve kuruluşlarımızda şehrimizi daha iyi yerlere getireceğiz” diyerek sözlerine başlayan Büyükkılıç konuşması esnasında zaman zaman duygu dolu anlar yaşayarak gözyaşlarına hakim olamadı. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Kayseri’den rekor oy istediğini partililere bir kez daha hatırlatan Büyükkılıç “İnşallah hep birlikte el ele gönül gönüle vererek parmakla gösterilen Kayserimizi daha da iyi noktaya taşıyacağız. Bunun için yeterli tecrübemiz, ekip ve ekipmanımız olmakla birlikte sizlerin duaları da en önemli silahımızdır. Gösterdiğiniz bu ilgi ve alakadan dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.