Kayseri Develi Haber Merkezi

Gaziköy’de çığır açan girişim!

Gaziköy’de çığır açan girişim!
23 Haziran 2017 - 13:51

Gaziköy’de yaşayan 24 yaşındaki genç girişimci Özgür Orhan, köy yerinde hiç umulmayan bir girişimde bulunarak, küçükten büyüğe, gencinden yaşlısına ve ailelere de hitap eden, içerisinde yaz-kış hizmet verecek açık-kapalı çay bahçesi, bilardo, playstation, langırt ve buz hokeyinden oluşan oyun salonunun da bulunduğu dev bir işletme açtı.

Yaklaşık 3 ay önce açılarak hizmete giren ve sahibi Özgür Orhan’ın Jolly Joker Eğlence Merkezi olarak adlandırdığı işletme; açık havada ve ağaçlık alanda sıcak-soğuk içeçekler, günlük dondurma ve nargile hizmetiyle önümüzdeki günlerde içinde bulunacağımız Ramazan Bayramı’nda ve yaz aylarında gerek Gaziköy gerek civar köyler gerekse de Develi ve Yahyalı’dan gelen müşterilerine hizmet edecek.

İşletme ayrıca, kapalı ortamda bulunan bilardo, playstation, langırt ve buz hokeyi oyunlarıyla eğlenme ve vakit geçirme fırsatı da sunuyor. Mekan, Develi ve Yahyalı’nın orta noktasında bulunan ve Develi-Yahyalı anayoluna sadece 500 metre yakınlıkta olan, iki ilçeye de 18’er kilometre mesafede bulunuyor.

İşletmenin Facebook sayfasına ve iletişim bilgilerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.