Kayseri Develi Haber Merkezi

Kaymakam Duru, Yeşilhisar’la birlikte yeniden Tomarza Kaymakamı oldu!

Kaymakam Duru, Yeşilhisar’la birlikte yeniden Tomarza Kaymakamı oldu!
21 Eylül 2018 - 11:18

2016 yılında Develi Kaymakamlığı’na atanan Murat Duru, Develi’deki görev süresi boyunca defalarca farklı ilçelerin kaymakamlığına da vekaleten atandı. Develi Kaymakamlığı görevinin yanında belli sürelerle Yahyalı ve Tomarza Kaymakamlığı görevine de atanan Duru, geçtiğimiz aylarda Yeşilhisar Kaymakamlığı’na vekaleten atanmıştı.

Develi Kaymakamı Murat Duru şimdi de yeniden Tomarza Kaymakamlığı vekaleti görevine atanarak görevine başladı. Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Duru şunları söyledi:

“Develimize ilave komşu ilçemiz Tomarza Kaymakamlığı görevi vekaleten tekrar başladı. Daha önce de bu ilçemizde yaklaşık 10 ay vekaleten Kaymakamlık görevini yürütmüştüm. Hem Develi hem de vekaleten görev yaptığımız ilçelerimizin güzel insanları hemşehrilerime elimizden gelenin daha fazlasını yaparak hizmet sunmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Müslüman Necip Büyük Türk Milletine ve onun parçası olan güzel insanlarımıza hizmet etme şerefini bizlere bahşeden sonsuzluğun sahibine şükürler olsun.”