Develi Haber Merkezi – Kayseri Haber, Develi Haber, Develi Gazete

MHP Develi Teşkilatı, “lidere sadakatle” ittifakın yanında!

MHP Develi Teşkilatı, “lidere sadakatle” ittifakın yanında!
12 Ocak 2019 - 21:56

Türkiye’nin bir çok yerinde il-ilçe bazlı ittifaka giden Ak Parti ile MHP’nin Develi adayı Mehmet Cabbar olarak belirlendi.

Bunun üzerine ittifakın en azından Develi’de bozulmasını sağlamak isteyen bazı odaklar MHP’nin aday adayı olan Ali Kabak’ın veya parti içinden bir başkasının bağımsız aday olarak seçime girmesini ya da “başka bir parti” adayının desteklenmesine umut bağlamışlardı.

İlk olarak, MHP Kayseri Milletvekili ve BŞB Aday Adayı Baki Ersoy’un yaptığı “Hareketin Lideri Devlet Bahçeli ne diyorsa odur,milim oynayan namerttir!” açıklama, daha sonra da MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok’un 16 ilçe başkanıyla birlikte yaptığı açıklama Cumhur İttifakı’nın Develi’de birlik içerisinde sürdürüleceğini gösterdi.

MHP Develi İlçe Başkanı Yunus Özer ile birlikte bütün ilçe başkanlarının katıldığı istişare toplantısının ardından İl Başkanı Serkan Tok; “İlçe Başkanlarımız İle İstişaremizi Gerçekleştirdik.Kıymetli Büyüğümüz Genel Başkanımızın Talimatları Bizim İçin Emirdir.16 İlçe Başkanımız İle Liderimizin Aldığı Kararı Uygulamak Ve İttifaka Uygun Çalışmak İçin Üzerimize Düşen Her Görevi Yerine Getireceğiz” açıklamasıyla mesajını net olarak verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.