Kayseri Develi Haber Merkezi

Ünlü şarkıcının yeni klibi Develi’de çekildi!

Ünlü şarkıcının yeni klibi Develi’de çekildi!
18 Ocak 2019 - 16:34

Bir döneme damga vuran ve halen de şarkılarıyla gündeme gelen ünlü şarkıcı Sinan Özen’in “İki Kör” adlı şarkısına çekilen klip yayınlanmaya başlandı. Geçtiğimiz ay (2018 Aralık) yayına giren klibin Develi’de çekildiği öğrenildi.

Develi’nin doğal güzelliklerinden olan ülkenin de sayılı kültür-doğa alanlarından olan Sultan Sazlığı’nda çekilen klip bir ayda yarım milyonu aşan izlenme sayısına ulaştı.

Klibin çekilmesinin ardından açıklama yapan ünlü şarkıcı Sinan Özen; Kayseri ve Sultan Sazlığı’na hayran kaldığını, doğasının kendisini etkilendiğini ve bu şehrin şarkının duygusunu daha da ön plana çıkardığını ifade etti.

Klibin Sultan Sazlığı’nda çekildiğini öğrenmemize vesile olan Facebook paylaşımı yapan Develi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Ali Orhan da, konuyla ilgili olarak; “Klip, iki ekosistemin aynı anda olduğu (tatlı ve tuzlu su) SULTAN SAZLIĞI’nda çekilmiştir. Yerel yaşamı, genel doğası, kuşları, kamışları, müzesi, 1 km’lik yürüyüş yolu gibi özellikleriyle SULTAN SAZLIĞI görülmeye değer bir Milli Parktır!” açıklamasını yaptı.

İşte Sinan Özen’in İki Kör isimli klibi: