Kayseri Develi Haber Merkezi

Yahyalı Ticaret Odası, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti!

Yahyalı Ticaret Odası, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti!
23 Aralık 2016 - 10:40

Yıllardır Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanlığı görevini yürüten Kayserili işadamı Rifat Hisarcıklıoğlu hemşehrilerini ağırladı. Türkiye’nin il ilçe bütün sanayi, ticaret odaları ve ticaret borsalarının üst kurumu olan TOBB’un Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu Yahyalı Ticaret Odası yönetimi ziyaret etti.

Yahyalı Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Aydın, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koyuncu ve Genel Sekreter İbrahim Parlak 20 Aralık günü TOBB Genel Merkezi’ne giderek çeşitli temaslarda bulundu. Yahyalı heyeti ziyarerlerinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ile de görüşme fırsatı buldu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rifat Hisarcıklıoğlu, Yahyalı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen Ahmet Koyuncu’ya hayırlı olsun dileklerini sunarak, sürekli irtibat halinde olalım dedi. Yahyalı heyeti İlçe ile ilgili bilgilendirdiği ekonomik sorunlar ile ilgili katkılarını beklediklerini söyleyerek, ayrıca Kapuzbaşı Takım Şelaleleri ve Aladağlar Milli Parkı ile ilgili oluşturulan konsey faaliyetlerini takipçisi olmalarını, odanın hizmet binasının eksik kalan kısmının tamamlanması için çıkarılan ödeneğin bir an önce gönderilmesi talebinde bulunduklarını ifade etti. 

TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da bu hususlarda gerekli desteği sağlayacağını ifade etti.